Toshe Proeski

Najbolji forum o nashem andjelu Toshetu!

PrijemČesto Postavljana PitanjaTražiLista članovaKorisničke grupeRegistruj sePristupi

Delite | 

Ceca za Toshu....

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
Toshyca :)
Admin
Admin

Broj poruka : 138
Datum upisa : 25.06.2008

PočaljiNaslov: Ceca za Toshu....   Ned Jul 06, 2008 2:30 am

Turbofolk zvijezda jedna je od srpskih izvođača koji su pokrenuli inicijativu za veliki humanitarni koncert u spomen na tragično preminulog Tošu Proeskog, a sredstva će, najavljuje, donirati manastiru kojeg je makedonski pjevač pomagao posljednjih 13 godina. "Što god da uradimo sada, malo je i ne vrijedi kao Tošin život, ali poštovanje se trudimo iskazati na što dostojanstveniji način", izjavila je Ceca za makedonski Svet, a prenosi.

Kontroverzna narodnjačka zvijezda Ceca Ražnatović družila se s makedonskim kolegom u više navrata i za njega, kao i svi njegovi kolege, ima samo riječi hvale. "Trenutke poslije jednog koncerta, za vrijeme večere i koktela na kojem je bio i Toše, neću zaboraviti cijelog života. Priredio mi je lijep doček sa još ljepšim ispraćajem. Predivan dečko, makedonska vedeta je bio Toška", izjavila je Ceca i dodala kako su ga posebno obožavala njezina djeca Veljko i Anastazija.

"Bio je veliko dijete"

"Kad je dolazio u Beograd i ako ja nisam išla negdje na nastupe u inozemstvo, on je bio drag gost u mojem domu. Moja djeca su ga obožavala, a Toše se igrao sa njima satima. Bio je veliko dijete", rekla je Ceca makedonskom Svetu i dodala kako su se brojni srpski izvođači zainteresirali za njezin humanitarni projekt kojeg je osmislila sa Željkom Joksimovićem. Zbog opsežnosti i velikog interesa, tim će se projektom zato, kaže, morati opsežnije pozabaviti.
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika

Ceca za Toshu....
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Trazene note pesama 3
» Tražim note
» Notni zapisi iz notnih sveski

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Toshe Proeski :: *O nashem andjelu* :: Toshe Proeski-